środa, 4 września 2013

Aby mieć wymierne korzyści z oczyszczania jak najszybciej powinno się zwrócić uwagę i zająć naszym układem pokarmowym a w szczególności jelitami. Nieszczelność jelit to co najmniej dwie katastrofy jednocześnie. Po pierwsze toksyny które organizm powinien wydalić z kałem nieubłaganie będą powracać dostając się bezpośrednio do naszego układu krwionośnego powodując tzw. WTÓRNĄ TOKSEMIĘ i obciążając zabójczo najważniejszy w organizmie organ - czyli wątrobę. Po drugie zmniejsza się wtedy znacznie powierzchnia wchłaniania ,gdyż w miejscach nadżerek błony śluzowej brakuje po prostu znacznej ilości kosmków jelitowych którymi to wchłaniamy i przyswajamy substancje odżywcze - będziemy wtedy niestety narażeni na niedobory.
Taka sytuacja to katastrofa - oprócz tego że organizm nie może prawidłowo usuwać toksyn (zarówno endo jak i egzogennych które organizm magazynuje w różnych fragmentach ciała jeśli nie może usunąć) to nie dostaje odpowiedniej ilości substancji odżywczych.

Przekrój przez kosmek jelitowy :

Na pewnej stronie biosłone można dowiedzieć się o zastosowaniu mikstury oczyszczającej (dalej zwanej w skrócie MO) i jej działaniu. Ma ona za zadanie przede wszystkim leczyć/zabliźniać nadżerki błony śluzowej aby toksyny z kału przestały wracać do organizmu i mogły być prawidłowo wydalone oraz aby odrodziły się kosmki jelitowe i tym samy zwiększyła się powierzchnia wchłaniania.

poniżej kontrast i zobrazowanie nieprawidłowego stanu błony śluzowej jelit i "dziur"- czyli nadżerek w...:które przyczynią się niestety nieuchronnie do całej masy "chorób" w wielu wypadkach określonych konkretnie jako ZDEFINIOWANE jednostki chorobowe ,wymyślonych CELOWO przez medycynę konwencjonalną aby DELIKATNIE! naszprycować nas SYNTETYCZNĄ CHEMIĄ FARMACEUTYCZNĄ w celu oczywiście "WYLECZENIA" - nie mniej jednak "lecząc" tym sposobem TYLKO wierzchołek góry lodowej czyli OBJAW i powodując DODATKOWE zanieczyszczenie oraz NIEUCHRONNE SKUTKI UBOCZNE tą wszechobecną już ZARABIAJĄCĄ na nas krocie "SYNTETYKĄ" - maskując tym samym prawdziwy problem i PRZYCZYNĘ!!!...!!! - taka jest niestety ta dzisiejsza i "lecząca" nas 
SYNTETYCZNA i CHEMICZNA MEDYCYNA..??? KONWENCJONALNA..!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz